לקוחות יקרים,
הטיסות יחודשו במהלך שנת 2021.
קיץ טוב ומהנה !

מידע חשוב לנוסע

לקוחות יקרים,

אנו מודים לכם על שבחרתם לטוס עמנו ומקווים כי תיהנו מחופשתכם בקרואטיה. נודה לתשומת לבכם לקריאת האמור מטה. אנו מבקשים לציין כי המידע הרצ"ב מהווה הסכמה לתנאי רכישת כרטיס הטיסה.

כרטיס טיסה

כרטיסי טיסה

מחירים ותנאי ביטול כרטיס טיסה

המחירים באתר כוללים מיסי נמל ותקפים עד גמר מלאי המושבים. ביטול הזמנת כרטיס טיסה בעסקה טלפונית או באמצעות אתר האינטרנט יתאפשר תוך 14 ימים ממועד ביצוע העסקה, אך לא פחות משבעה ימי עבודה לפני מועד הטיסה. ביטול העסקה חייב להתבצע בכתב– באמצעות דואר אלקטרוני שכתובתו yael@croatiaairlines.co.il לחילופין ניתן להעביר הודעת ביטול לפקס שמספרו: 03-5167174.
ביטול הכרטיס בתנאים לעיל יהיה כרוך בדמי ביטול בסך של – 5% מהמחיר הכולל של הכרטיס או 100 ₪ – לפי הנמוך ביניהם.

בכל מקרה אחר, יחולו דמי ביטול לפי הרצ"ב, לאחר אישור ההזמנה בהתאם לטווחי הזמן הבאים:

  • ביטול שיתקבל מיום אישור ההזמנה עד 60 יום לפני מועד הטיסה: 100 $ לנוסע
  • ביטול שיתקבל בטווח הזמן שבין 59 יום ועד 30 יום לפני מועד הטיסה: 450 $ לנוסע
  • ביטול שיתקבל בטווח הזמן שבין 29 יום ועד ליום הטיסה: דמי ביטול מלאים
  • אי הופעה לטיסה: דמי ביטול מלאים
מקומות ישיבה

מקומות ישיבה

הזמנת מקומות ישיבה

ניתן להזמין מקומות ישיבה במטוס הן בהזמנה טלפונית והן דרך אתר האינטרנט. עלות הזמנת מקומות ישיבה הינה 10 $ לנוסע לכיוון.

הזמנת מקומות ישיבה מועדפים

ניתן להזמין מקומות ישיבה מועדפים עם מקום מרווח יותר במטוס ב- 2 השורות הראשונות, בעלות של 20 $ לנוסע לכיוון.
נוסע עם תינוק, וכן נוסע המבקש כיסא גלגלים לא יוכלו לשבת בשורה 1,2 ולא בשורות 10,11,12

מקומות ישיבה

שינוי פרטי הזמנה

ניתן לשנות פרטי הזמנה עד 3 ימים מיום היציאה כגון שם נוסע ותאריכי יציאה בעלות של 50 $ לנוסע. במקרים של שינוי פרטי הזמנה מתחת ל 3 מים לפני מועד הטיסה יחולו דמי שינוי בסך 100 $ לנוסע.

אוכל במטוס

אירוח במטוס

הטיסה אינה כוללת ארוחות, אולם במהלך הטיסה מוגשת שתייה קלה וכמו כן ניתן לרכוש מספר פריטי מזון, מידע נוסף תוכלו למצוא  בחוברת הנמצאת בכיס המושב.

כבודה

כבודה

כבודת יד

הנכם רשאים לקחת בצמוד אליכם כבודת יד במשקל שאינו עולה על 8 ק"ג וזאת ללא תשלום נוסף. כבודה זו תאוחסן בתאים המיועדים לכך מעל המושב או מתחת למושב שלפניכם. המידות המותרות הנן עד 56 ס"מ אורך, 45 רוחב, 25 ס"מ עומק (כולל גלגלים, ידיות, כיסי צד וכו'). סך מקסימלי של מידות כבודת היד לא יעלה על 115 ס"מ. כבודה במשקל העולה על 8 ק"ג ובמקרה שלא יהיה מקום בתא הנוסעים, תועבר הכבודה לבטן המטוס. נוזלים בכבודת היד יש לאחסן היטב. כמו כן נא קחו בחשבון כי נוזלים בתכולה מעל ל100 מ"ל, יכולים לא להיות מורשים להעלאה בכבודת היד, הדבר אמור בעיקרו לגבי הטיסה חזרה ארצה.  חפצים כגון מספריים, סכינים, כלי נשק וכדומה, לא יהיו מורשים כלל להעלאה.

כבודה הנכנסת לבטן המטוס

מחיר הכרטיס כולל הכנסת כבודה לבטן המטוס הינה ללא עלות נוספת ולו בלבד שמידות ומשקל המזוודה יהיה בממדים הבאים:

סה"כ אורך + רוחב + גובה = 158 ס"מ משקל מותר: 20 ק"ג.
במידה והנכם טסים עם תינוק, תותר כבודה נוספת בסך 10 ק"ג, כאשר סך המידות המקסימלי (אורך + גובה + רוחב) לא יעלה על 115 ס"מ.

כבודה עודפת הנכנסת לבטן המטוס

במידה שאתם זקוקים לכבודה נוספת מעבר לאמור לעיל ועל מנת למנוע אי נעימות בעמדת הצ'ק אין, מומלץ להסדיר זאת מראש בשלב ההזמנה ובתיאום טלפוני עמנו. הכנסת כבודה נוספת כרוכה בתשלום נוסף ויש יש לבדוק זאת טלפונית.

מקרים של כבודה שלא הגיעה ליעדה או נזק

במקרים של חוסר בכבודה או נזק, יש לפנות אלינו תוך 7 ימים מיום קרות המקרה. יש לצרף את המסמכים הבאים : כרטיסי טיסה,  כרטיסי עלייה למטוס, פתקית אישור העלאת הכבודה הניתנת בעמדת הצ'ק אין  דו"ח אובדן או דו"ח נזק משדה התעופה.

זמני התייצבות לטיסה

זמני התייצבות לטיסה

בטיסה מישראל לקרואטיה זמן ההתייצבות לטיסה בדלפקי הבידוק הינו 3:30  שעות לפני ההמראה. עמדת הבידוק והצ'ק אין נמצאים בטרמינל 3. זמן ההתייצבות לטיסה מקרואטיה לישראל הינו כשעתיים  לפני שעת הטיסה. במידה ונוסע החמיץ את טיסתו כתוצאה מאי הגעה בזמן, הרי שהנוסע לא יהיה זכאי להחזר כספי כלשהו.

נוסעים מיוחדים

נוסעים בעלי צרכים מיוחדים מיוחדים

טיסה עם תינוק

כרטיס טיסה לתינוק מחוייב בעלות של 180 $ וזאת ללא מושב.

נשים הטסות במצב הריון

נשים בהריון ללא סיבוכים ובריאות תקינה רשאיות לטוס ולו בלבד שטיסת החזרה אינה חלה  מעבר לשבוע ה-34 להריון. במצב של הימצאות בהריון מעבר לשבוע 28, חובה להציג מסמך רפואי מוסמך שנכתב עד 48 שעות לפני מועד הטיסה ותקף עד לתאריך טיסת החזרה. מסמך זה צריך לכלול מידע לגבי גיל ההריון ומאשר כי אין מניעה לטוס בזמן הריון. המסמך יהיה תקף גם לטיסה החוזרת, בתנאי שתאריך החזרה אינו מעבר לשבוע ה-34 להריון.

לעזרה מיידית מיועץ התקשרו עכשיו
צור איתנו קשר

ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון:
03-516-7181

או באמצעות הטופס מטה


    CROATIA AIRLINES ISRAEL

    מצא טיסה המתאימה לך